Umawianie spotkań handlowych

Sprawny proces umawiania spotkań z potencjalnymi klientami to klucz do osiągania dobrych wyników w biznesie. Spotkania handlowe mają wymierny wpływ na wysokość sprzedaży, a co za tym idzie zyski firmy.

Umawianie spotkań przez telefon to nasza specjalność

Aby ustrzec Państwa przed utratą efektywności handlowców związanej z czasem poświęconym na dotarcie do nowych klientów, oferujemy usługi umawiania spotkań handlowych z potencjalnymi Klientami. W ramach usług aktywnego telemarketingu wychodzącego zapewniamy wsparcie działań sprzedażowych działów handlowych wielu firm w całej Polsce.

Co obejmuje oferta?

Działamy kompleksowo:

  • analizujemy rynek,
  • selekcjonujemy najlepsze kontakty,
  • wybieramy klientów, których może zainteresować dany produkt lub usługa,
  • prezentujemy wstępną ofertę naszych partnerów,
  • docieramy do osób decyzyjnych i umawiamy spotkania przez telefon z Państwa przedstawicielem,
  • weryfikujemy każde spotkanie, aby uniknąć straty czasu i kosztów dojazdu.

Rozmowa przeprowadzana jest etapami, a jej celem jest umówienie spotkania i zainteresowanie Klienta ofertą. Umawianie spotkań handlowych może opierać się na naszej lub dostarczonej przez Państwa bazie klientów. Po zakończeniu rozmowy telefonicznej  nasz konsultant może wysłać zainteresowanemu Klientowi informacje o ofercie, terminie spotkania oraz kontakt do Państwa przedstawicieli. Zapewniamy bezpieczeństwo danych i merytoryczną opiekę koordynatora projektu.

Korzyści

Pierwszy kontakt i zebranie grupy klientów, którzy mogą być zainteresowani zakupem to najbardziej koszto- i czasochłonny etap sprzedażowy, który może pochłonąć cenny czas handlowców oraz zmniejszyć ich efektywność. Dlatego dostarczamy gotowe leady Twoim przedstawicielom handlowym oraz wszelkie informacje zebrane podczas rozmowy telefonicznej, dzięki czemu na podstawie otrzymanych danych mogą skoncentrować się na przygotowaniu szczegółowej oferty oraz określeniu działaniach sprzedażowych i doprowadzić do sfinalizowania transakcji podczas bezpośredniego kontaktu z Klientem. Nasz usługa pozwala zoptymalizować ich czas pracy. Dodatkowo korzystając z outsourcingu umawiania spotkań z Klientami, przedsiębiorcy mogą skutecznie zmniejszyć koszty prowadzonej działalności. Posiadamy bazy danych Klientów wraz ze zgodą na przygotowanie oferty handlowej. Badamy popyt rynku.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę call center

Oferujemy umawianie spotkań z Państwa potencjalnymi Klientami. Współpraca opiera się na zrozumieniu celów biznesowych Klienta i na ich podstawie określamy, jaki metody sprzedaży i perswazji wykorzystać. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży call center, dzięki czemu wiemy, jak umawiać spotkania z Klientem przez telefon. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą konsultantów. Naszych specjalistów wyróżnia doskonała znajomość rynku oraz kreatywność i umiejętność wyboru optymalnego rozwiązania dopasowanego do potrzeb i preferencji Klienta. Umawianie spotkania i obsługa Klienta realizowane są na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi przekłada się na wydajność realizowanych usług. Wspieramy i pomagamy naszym klientom uzyskiwać jak najlepsze wyniki sprzedażowe, a ich zadowolenie motywuje nas do stałego rozwoju i pracy.

Przedstawiamy ofertę i jej korzyści, by późniejsze spotkanie klienta z przedstawicielem handlowym było jedynie formalnością przy podpisaniu umowy. Wystrzegamy się praktyk stosowanych przez telemarketerów przy umawianiu spotkań, w związku z czym podczas rozmowy budzimy zaufanie klienta i nawiązujemy dobry kontakt z rozmówcą.

Zlecone nam telefoniczne umawianie spotkań z Klientami pozwoli wykorzystać całkowity potencjał, jakim dysponuje Państwa pion sprzedaży, przyniesie wiele profitów w prowadzonej działalności, a zdobyte kontakty biznesowe pozwolą porozmawiać na spotkaniu z potencjalnym Klientem o warunkach współpracy i zwiększyć zysk. Podniesienie skuteczności pozyskiwania klientów w połączeniu z efektywnym działaniem działu handlowego stanowi drogę do sukcesu Twojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną i poznaj szczegóły naszej oferty.
Dział sprzedaży:

+ 48 519 601 641

Przepisz kod z obrazka poniżej

captcha

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów kontaktu przez czas niezbędny do jego zakończenia, w tym przez czas niezbędny do dochodzenia roszczeń z nim związanych, przez Contact Sales spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, adres: ul. prof. M. Życzkowskiego 19, 31-864 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000604016, posiadająca NIP: 6751479957, zgodnie z art. 6 ust. 1 ppkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych, a także możliwości ich poprawiania oraz usunięcia. Mam świadomość, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana, czego skutkiem będzie usunięcie moich danych ze zbioru danych prowadzonego przez Contact Sales spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego przez Contact Sales spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 19, 31-864 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000604016, posiadająca NIP: 6751479957, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907, 2201, z 2018 r. poz. 138, 650).