Ankiety telefoniczne
Badania ankietowe

Prawidłowe rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów często jest kluczem do stworzenia kampanii marketingowej, która zdobędzie realne zainteresowanie odbiorcy. Do przeprowadzenia skutecznej analizy potrzebne są jednak niezawodne metody zbierania danych. Badania ankietowe przez telefon z pewnością do nich należą – a wybór odpowiedniego wykonawcy pozwoli przedsiębiorcom na szybkie pozyskanie dużej ilości informacji, która da podstawę do stworzenia wyczerpującego opracowania dotyczącego trendów rynkowych.

RÓŻNORODNOŚĆ BADAŃ

 

Badania ankietowe konsumenckie i społeczne, NPS oraz B2B skierowane do wyselekcjonowanej grupy respondentów

AUTOMATYZACJA PROCESU

 

Możliwość optymalizacji czasu i kosztów kampanii poprzez automatyzację rozmów Voice Botem oraz kontrolę nad przebiegiem ankiet

STANDARYZACJA REALIZACJI

 

Randomizacja odpowiedzi, obiektywne warunki badania i konfiguracja drzewa pytań pozwalające na normalizację badań ankietowych

Contact Sales to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku telemarketingowym. Oferujemy szeroki zakres usług, do których należą również badania ankietowe przez telefon. Jako profesjonalny wykonawca gwarantujemy zaangażowanie w każdy etap powierzonego nam projektu – od standaryzacji realizacji w celu pozyskania jak najbardziej obiektywnych danych, aż po różnorodne metody zbierania opinii respondentów.

Jakie badania ankietowe możemy dla Ciebie przeprowadzić?

Dzięki obszernej wiedzy z zakresu telemarketingu w Contact Sales możemy być dla Ciebie wykonawcą różnorodnych działań polegających na nawiązaniu skutecznej komunikacji z klientem. Wśród nich można wyróżnić między innymi badania ankietowe:

  • konsumenckie – pomagające określić potrzeby i oczekiwania potencjalnych odbiorców,
  • społeczne – badające poglądy i uczucia respondentów na ważne i aktualne tematy,
  • NPS, czyli Net Promoter Score – służące określeniu skali lojalności klienta wobec konkretnej marki,
  • B2B – skierowane do wąskiej grupy osób o konkretnych cechach i zainteresowaniach, a także do z góry określonych klientów lub kontrahentów.

Ankiety telefoniczne przeprowadzone przez profesjonalnego wykonawcę pozwalają na skuteczne przeanalizowanie trendów rynkowych. Dzięki temu są nieocenioną pomocą w zakresie przygotowania kampanii marketingowych, monitorowania jakości usług i produktów oferowanych przez markę oraz szeregu innych działań, które są pomocne w osiągnięciu realnej poprawy wyników sprzedaży.

Korzyści z outsourcingu w badaniach ankietowych przez telefon

Rozpoznanie oczekiwań klientów poprzez bezpośrednie rozmowy pozwala uzyskać ogrom danych do przeanalizowania pod kątem marketingowym. Takie działanie jest jednak angażujące i czasochłonne. Wykonanie go we własnym zakresie wymaga od firm poniesienia ogromnych kosztów związanych z rekrutacją pracowników specjalnie do tego zadania lub oddelegowania do niego już istniejących zespołów kosztem ich dotychczasowych obowiązków. Zewnętrzny wykonawca badań ankietowych przez telefon gwarantuje wiele korzyści – wśród nich należy wskazać przede wszystkim:

  • znacznie krótszy czas realizacji projektu,
  • oszczędność finansów – przeprowadzenie kampanii zmieści się w z góry określonym kosztorysie,
  • pełen profesjonalizm – korzystasz z usług wyspecjalizowanego wykonawcy, który wie, jak pozyskać interesujące Cię dane i jest wykwalifikowana pod względem nawiązywania skutecznej komunikacji z klientami,
  • dobrze skomponowany kwestionariusz – eksperci zadbają o obiektywizm w prowadzeniu ankiety telefonicznej, konfigurację drzewa pytań oraz randomizację odpowiedzi, abyś uzyskał satysfakcjonujące wyniki.

Co wyróżnia nasze usługi na rynku telemarketingowym?

Decydując się na współpracę z Contact Sales, zyskujesz pewność, że zlecone przez Ciebie zadania zostaną wypełnione szybko, rzetelnie oraz na dużą skalę. Na rynku zewnętrznych wykonawców usług telemarketingowych wyróżniamy się stosowaniem nowoczesnych narzędzi do prowadzenia badań ankietowych przez telefon.

Do naszych atutów jako wykonawcy należy także wykwalifikowana kadra specjalistów ds. obsługi klienta. Dzięki świetnym kwalifikacjom potrafią nawiązać kontakt z odbiorcą i szczegółowo określić jego potrzeby i zainteresowania w drodze badania ankietowego prowadzonego telefonicznie. Co więcej, nasza kadra pracuje w pełni zdalnie – zaangażowanie ekspertów z całej Polski pozwala nam na pełną terminowość w realizacji zleceń oraz wysoki standard bezpieczeństwa.

Indywidualna wycena – gwarancja optymalnych kosztów przeprowadzenia kampanii

Decyzja o zaangażowaniu zewnętrznego wykonawcy badań ankietowych często jest podyktowana możliwością redukcji wydatków bez strat w jakości realizacji. W Contact Sales dbamy o to, aby powierzone nam przez naszych kontrahentów projekty mieściły się w rozsądnych ramach budżetowych. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak liczba wypełnionych kwestionariuszy koniecznych do przeprowadzenia badania, rozmiar i szczegółowość drzewa pytań czy też charakter grupy respondentów.

Nowoczesne technologie w badaniach ankietowych przez telefon

W celu optymalizacji kosztów przeprowadzenia kampanii jako wykonawca oferujemy również możliwość automatyzacji procesu pozyskiwania opinii. W tym celu wykorzystujemy specjalnego Voice Bota, który prowadzi badania ankietowe przez telefon. Wirtualny asystent głosowy nie tylko odtwarza pytania i rejestruje udzielone przez uczestników informacje – w zakresie jego możliwości leży także reagowanie na dodatkowe zapytania lub nietypowe stwierdzenia z ich strony. Brak konieczności zaangażowania grupy telemarketerów sprawia, że takie rozwiązanie jest niezwykle atrakcyjne finansowo.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.


    linkedin facebook instagram