Telefoniczne
kampanie
leadowe

Służą do tworzenia listy potencjalnych klientów, pozyskiwania subskrybentów, a przede wszystkim generowania zapytań ofertowych. Korzyści wynikające z leadów sprzedażowych można mnożyć. To one przekładają się na zmonetyzowanie działań naszych Partnerów w biznesie. Prowadzą do zwiększenia udziału w rynku oraz maksymalizacji zysków ze sprzedaży. Poprzez telefoniczne kampanie leadowe docieramy do klientów indywidualnych i biznesowych, wspierając przedsiębiorstwa o dowolnym profilu działalności.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

 

Redukcja kosztów własnych poprzez skuteczną kampanię call center i wyselekcjonowanie klientów z potencjałem sprzedażowym

STANDARDY JAKOŚCIOWE

 

Poprawność leadów i ich wysoka konwersja zapewniona przez dobre przygotowanie formularza pytań i stałą kontrolę jakości rozmów

PERSONALIZACJA KAMPANII

 

Ilość generowanych leadów i częstotliwość ich raportowania  dopasowana do oczekiwań Partnera; możliwość integracji systemowej

Ze swojej strony zapewniamy optymalizację kosztów nie tylko w ramach precyzyjnie zaplanowanej kampanii call center, ale także kontaktu z klientami o najwyższym potencjalne sprzedażowym. Gwarantujemy nie tyle poprawność leadów, co ich wysoką konwersję. Jak to możliwe? To zasługa starannie opracowanego formularza pytań oraz stałej kontroli jakości rozmów prowadzonych przez wykwalifikowanych konsultantów. Umożliwiamy integrację systemową, jak również usługę raportowania w stałych cyklach dopasowanych do oczekiwań Partnera.

 

Telefoniczne kampanie leadowe

Czym właściwie są leady? To nic innego, jak dane kontaktowe do konkretnych klientów (prywatnych lub biznesowych) zainteresowanych zakupem określonych produktów lub usług. Pozyskiwane są w celu przeprowadzania kolejnych działań sprzedażowych. Ograniczamy wydatki na prowadzenie nieefektywnych rozmów, a zarazem kierujemy oferty wyłącznie do odbiorców skłonnych złożyć zamówienie. W ten sposób optymalizujemy koszty sprzedaży oraz zwiększamy jej skuteczność.

Pozyskiwanie leadów sprzedażowych to pożądane działanie w wielu sektorach, w tym branży ubezpieczeniowej, bankowej, nieruchomości, energetycznej, B2B itp. Kampanie telefoniczne obejmują klientów, którzy są zainteresowani ofertą danej firmy, jednak potrzebują dodatkowego bodźca do podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie. Konsultanci prowadzą więc rozmowy w oparciu o spersonalizowany skrypt.

 

Jak skutecznie pozyskiwać leady sprzedażowe?

Wypracowane przez lata i stale aktualizowane procesy generowania zapytań oraz efektywne strategie komunikacyjne pozwalają nam docierać do szerokiego grona klientów zainteresowanych ofertą danej firmy. Sukces naszych działań zawdzięczamy wieloetapowym przygotowaniom. Starannie definiujemy grupę odbiorców, biorąc pod uwagę m.in. kryteria behawioralne, a więc wskazujące na przyjmowane postawy, takie jak lojalność czy wytrwałość. Nasi eksperci ds. PR i marketingu tworzą następnie atrakcyjny przekaz, który ma trafić do klientów docelowych i skłonić ich do podjęcia pożądanych decyzji zakupowych.

Czy wiesz, że nasi konsultanci mogą przekonać rozmówcę do sfinalizowania zakupu już po kilkuminutowej rozmowie? Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe. To proste! Skupiamy się na pozyskiwaniu nie przypadkowych, lecz wartościowych kontaktów o dużym potencjalne nabywczym. Interesują nas wyłącznie klienci, którzy w pewien sposób wyrazili już zainteresowanie ofertą. Telefoniczne kampanie leadowe są w pełni dopasowane do oczekiwań odbiorców oraz aktualnych trendów rynkowych.

 

Contact Center – efektywne kampanie leadowe

Głównym celem pozyskiwania leadów jest wzrost sprzedaży produktów lub usług. Zaletą tego typu kampanii jest prosty i jasny sposób mierzenia ich efektywności. Ze swojej strony zapewniamy stałą częstotliwość raportowania w zależności od indywidualnych potrzeb naszych Partnerów. Gwarantujemy także wysoki poziom bezpieczeństwa przetwarzania danych, co ma niebagatelne znacznie dla odbiorców. Pozyskujemy telefonicznie klientów, którzy wyrazili chęć nabycia produktu lub usługi bądź zgodzili się na spotkanie i kontakt w krótkim w czasie.

Optymalizacja kosztów przy jednoczesnym wzroście sprzedaży? Teraz to możliwe! Pozyskiwanie leadów sprzedażowych to ogromny potencjał rozwojowy dla firm z niemal każdej branży. Nasi Partnerzy mogą liczyć na spersonalizowane podejście oraz skuteczne usługi call center skoncentrowane wokół klientów z największym potencjałem sprzedażowym. Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem skutecznych kampanii telefonicznych zapraszamy do współpracy!

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.


    linkedin facebook instagram