Home    Call Center   

Innowacyjne Call Center

Contact Sales oferuje usługi zakresu Call Center na najwyższym światowym poziomie. Doskonale znamy negatywny stereotyp telemarketera i od pierwszego dnia działalności robimy wszystko, by nadać większy prestiż tej profesji.

Outsourcing usług call center to główny obszar naszej działalności. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie lat działalności możemy poszczycić się znajomością rynku, potrzeb naszych Klientów i umiejętnością elastycznego dopasowania się do wymogów sytuacji.

 

Prowadzimy centra obsługi klienta, infolinie, ankiety telefoniczne CATI, akcje pozyskiwania i utrzymywania klientów. Wszechstronność oferowanych przez nas usług pozwala nam wspierać firmy o różnorodnym profilu i zasięgu działania. Z jednej strony traktujemy to, co robimy w kategoriach sztuki komunikowania się i kontaktu – z drugiej doskonale znamy reguły biznesu i dbamy o to, by nasze usługi charakteryzowały się maksymalnym współczynnikiem konwersji i rentowności dla klienta.

 

Chcesz wiedzieć, co możemy zrobić dla Twojej firmy? Poniżej przedstawiamy spektrum naszych produktów.

Nasze usługi
Pozyskanie klienta
Utrzymanie klienta
Umawianie spotkań handlowych
Zwiększenie wartości Klienta
Ankiety i badania rynku
Infolinia

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną i poznaj szczegóły naszej oferty.
Dział sprzedaży:

+ 48 519 601 641

Przepisz kod z obrazka poniżej

captcha

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów kontaktu przez czas niezbędny do jego zakończenia, w tym przez czas niezbędny do dochodzenia roszczeń z nim związanych, przez Contact Sales spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, adres: ul. prof. M. Życzkowskiego 19, 31-864 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000604016, posiadająca NIP: 6751479957, zgodnie z art. 6 ust. 1 ppkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych, a także możliwości ich poprawiania oraz usunięcia. Mam świadomość, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana, czego skutkiem będzie usunięcie moich danych ze zbioru danych prowadzonego przez Contact Sales spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego przez Contact Sales spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 19, 31-864 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000604016, posiadająca NIP: 6751479957, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907, 2201, z 2018 r. poz. 138, 650).